W związku z Rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie, jako Generalny Wykonawca inwestycji – Konsorcjum firm Polimex Infrastruktura – Polimex Mostostal – Trakcja, informuje, że

od dnia 17.01.2022 roku wystąpią zmiany w organizacji ruchu i związane z tym utrudnienia przejazdu przez skrzyżowanie ulic Synów Pułku i Krasickiego.

Na skrzyżowaniu obowiązywać będzie sygnalizacja świetlna dostosowana do nowego układu skrzyżowania. Ciągi piesze pozostaną utrzymane.

Zachodnia jezdnia ul. Krasickiego na odcinku od ul. Synów Pułku do ul. Murzynowskiego wlot na skrzyżowanie po stronie osiedla Nagórki zostanie zamknięta. Wlot na skrzyżowanie będzie dwukierunkowy jezdnią od strony osiedla Mazurskiego. Brak będzie możliwości skrętu w lewo w ulicę Synów Pułku, a także w ulicę Murzynowskiego. Objazd został wyznaczony poprzez ul. Wańkowicza. Wyjazd z ul. Murzynowskiego w ul. Krasickiego możliwy będzie wyłącznie w prawo.

Przystanek „Synów Pułku (Krasickiego)” przeniesiony zostanie w nową lokalizację przy ul. Murzynowskiego.

Prosimy wszystkich uczestników ruchu o szczególną uwagę w związku ze zmianami w organizacji ruchu. O kolejnych etapach robót i zmian w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia.

TOR Sieci_Krasickiego x Synów Pułku

mapka-synowXkrasickiego

Skip to content